ساعت ٩:٥٧ ‎ق.ظ روز ٢٥ تیر ۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

A request from Nancy Ajram ,

 You are not allowed to enter nancy ajram official website , because you are from Dirty country (Iran)

 So Go Away and dont try again !

 

Lebanon Master NET

این پیامی است که هنگام ورود به سایت رسمی نانسی عجرم مشاهده می کنید.

قابل توجه خانوما و آقایونی که عکسای نانسی عجرم رو تو گوشیاشون دارن و با افتخار به عنوان زمینه صفحه نمایش گوشیشون ازش استفاده میکنن!

 نمی دونم چرا بعضی جوونای ایرانی اینقدر غریب پرست و مشهور پسندن. فکر نمیکنم جوونای کشور لبنان عکس خواننده های ما رو داشته باشند. اگه از نظر صدا بگیم که خواننده های اونا با خواننده های ما قابل مقایسه نیستند و حداقل می تونم بگم در حد اونا زیاد داریم. اگه از نظر زیبایی باشه هم که .. چه عرض کنم! نانسی عجرم با ۱۹ عمل زیبایی روی صورتش .... آخرشم...!

از اینا بگذریم اون اینقدر ایرانی ها رو خوار می دونه و ما اینقدر عاشقشیم.مضحکه. این دختر اینقدر فهم و شعور نداشته که حداقل بفهمه همه مثل هم نیستن و تا کسی رو نشناسی حق توهین نداری. طرف فکر کرده تو جبهه جنگه که هر کی رو دیدی با اسم دشمن باید بکشیش؟ ! 

می خوام ببینم آیا بازم پشت تاکسی ها  اسم و عکسش رو می بینم؟  

ای کاش وقتی می خوایم برای کسی بطور مجانی تبلیغ کنیم یه کمی به کارمون- معنی کارمون و انگیزمون فکر کنیم. یادمون بیاد طرف به چی مشهوره؟ برای چی مشهور شده؟ ما چرا مشهورترش می کنیم؟ چقدر برامون ارزش داره؟ و مهمتر از همه اینکه آیا به عنوان یک فرد از میلیون ها انسان ما برای اون شخص چه ارزشی داریم.

به امید اون روز