ساعت ۱۱:۳۸ ‎ق.ظ روز ٧ تیر ۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

سلام

نظرتون راجع به فال - ‌طالع‌ بینی - کف بینی و بطور کلی پیشگویی چیه؟

آیا به چنین چیزایی اعتقاد دارید؟ لطفا اگه نظر میدیدن و تجربه ای هم دارین بنویسید.

به نظر خود من این قدرت پیش‌بینی اتفاقات آینده رو خداوند تا حدودی در اختیار بعضی افراد قرار داده (توجه کنید بعضی از افراد نه هر کسی که میشینه یاد میگیره فلان شکل تو قهوه به چه معنیه) و اونا با توجه به حسی که با دیدن فرد بشون دست میده و سوالایی که میکنن می تونن تا حدودی آینده اون شخص رو پیش گویی کنن. البته اینهم مثل علم پزشکی درصد داره. مثلا شما وقتی به پزشک مراجعه میکنید همیشه چند درصد احتمال خطا وجود داره. اما با اینحال هیچوقت این علم رو رد نمی کنید.  اما اینکه آیندت توی اون قهوست یا توی تفاله های چائیه نوبره!

ما هر کدوم یه مقدار حس پیش بینی داریم که گاهی اوقات فعال میشه. شاید شما هم اینو تجربه کرده باشید. در طول تاریخ پادشاهان بزرگ برای پیش بینی وقایع مثلا نتیجه جنگها از این پیش گوها استفاده می کردن.شو.اهد این مسئله رو درست به خاطر ندارم اما میشه با یه سرچ پیدا کرد.حتی در کشورهای پیشرفته امروزی بعضی از پلیس های باتجربه از وجود این افراد کمک می‌گیرن. تعداد افرادی که این قابلیت رو دارن بسیار محدوده ولی متاسفانه اشتیاق شدید ما نسبت به دونستن آینده باعث شده افراد زیادی از این راه امرار معاش کنن و سر خلق الله رو ....

یه مسئله دیگه اینکه یادتون باشه وقتی یه پیش‌گو از شما سوال میکنه بهش درست جواب بدین و سعی نکیند گمراهش کنید چون اونوقت باید انتظار پاسخ‌های نادرست رو هم داشته باشید. یه دکتر با معاینه و سوالهایی که از بیمار میکنه بیماری رو تشخیص میده. مثلا اگه شمک رو فشار داد و با وجود درد شدید گفت شکمم درد نمیگیره آیا اون پزشک منجرف نمیشه؟؟ مسلما یه پیشگو هم باید اطلاعات درست داشته باشه. باید تا حدودی شما رو بشناسه تا بتونه براتون یه آینده ببینه. و مطمئن باشید آدمی که بدون سوال کردن (حداقل سوالهای جزیی) از آیندتون کلی حرف داره مشکوک تره.

ادامه دارد....